12,5 jaar getrouwd, wat een mooie mijlpaal. Dat wil je natuurlijk niet onopgemerkt voobij laten gaan. Verras vrienden en familie met een uitnodiging die helemaal bij jullie past, voor welk design gaan jullie?
Wanneer je 12,5 jaar getrouwd bent spreek je van een koperen bruiloft. Dit was een mooie inspiratie voor ons bij het ontwerpen van deze collectie. Op veel designs vind je koperfolie terug. Wist je dat je in de editor heel gemakkelijk koperfolie zelf kan toevoegen of wijzigen in koperkleur? Klik op de kaart die jullie willen personaliseren, selecteer het tekstvak dat je van folie wilt voorzien of juist wilt omkleuren en selecteer de gewenste kleur aan de rechterzijde.
Maak van jullie uitnodiging een mooie cadeautje in de brievenbus van jullie ontvangers. Niets is zo leuk dan een feestelijk bericht ontvangen in de vorm van een uitndoging. Zet dus niet alleen jezelf in het zonnetje maar geef jullie gasten ook dat gevoel van voorpret. Kies een mooie bijpassene envelop en sluit de envelop met een mooie sluitzegel. Bekijk de collectie sluitzegels hier, of maak een keuze wanneer je het bestelproces in gaat.
Zoals we hierboven ook al kort vermeldde, is een uitnodiging met echt koperfolie super passend bij de uitndoging voor jullie 12,5 jaar samenzijn of huwelijk. Daarnaast blijven de foto kaarten onze favoriet. Voeg gemakkelijk je eigen foto toe door deze te vervangen door de voorbeeldfoto op de kaart. Tip: bestel altijd een proefdruk van jullie uitnodiging fysiek vallen toch altijd meer dingen op, dan wanneer je je ontwerp digitaal bekijkt.
Deze kaart is nu toegevoegd aan je eigen collectie.
Deze kaart is nu verwijderd uit je eigen collectie.
Er is een herstel e-mail verstuurd naar het volgende e-mailadres: